Refining of precious metals

Katalizatorius B34C iš MAZDA VI

Katalizatorius, kurio bakelio kodas yra B34C, yra naudojamas prekės ženklo MAZDA automobiliuose. Katalizatorius yra 35 centimetrų ilgio, o jo svoris yra apie 600 gramų. Jis yra simetriškos formos. Šiems katalizatoriams būdingas perforuotas dangtelis, kurį schematiškai galima padalinti į tris dalis, o abejos katalizatoriaus pusės pasižymi lygumu. B34C katalizatoriai ,,MAZDA VI” buvo sumontuoti benzininiuose 1,5 16V ir 1,5 16V varikliuose nuo jų gamybos pradžios.

 

,,MAZDA VI” kitaip žinoma kaip ,,MAZDA ATENZA” automobilis. Tai vidutinio dydžio keleivinis automobilis, kurį nuo 2002 metų gamina Japonijos bendrovė ,,MAZDA”.

 

Pirmosios kartos „MAZDA VI“ buvo pristatyta 2002 m. Asortimente, kuris buvo pasiūlytas  rinkai, buvo keturių durų sedanas, penkių durų hečbekas be sportinis modelis, parduodami Šiaurės Amerikoje atitinkamai kaip „Sport Sedan“, „5-Door“ ir „Sport Wagon“. Australijoje asortimentas prasidėjo nuo „Limited“ modelio, kurį galima įsigyti tik kaip sedaną. „Classic“ modelį buvo galima įsigyti kaip sedaną, hečbeką ar universalą. „Luxury“ modelis yra tik sedano ir hečbeko versijos.

 

Geriausias turimas prekės ženklo ,,MAZDA” modelis iš esmės yra „Luxury Sport“, kurį galima įsigyti tik kaip hečbeką. Nuo 2008 m. Europos „MAZDA“ kataloge buvo tik „Sport“ versija su 109 kW turbodyzeliniu varikliu, o „Luxury Sport“ versijos įsigyti galimybės nebeliko.

 

Antroji karta buvo pristatyta 2007 m. Ji buvo pristatymas modernizuojant pirmąją kartą. Esminiai skirtumai buvo patobulinta automobilio apsauga nuo korozijos ir saugumas smūgiams. Dėl šios priežasties antrosios kartos automobiliai yra kur kas sunkesni. Gamybos pradžioje buvo sumontuoti 1,8 MZR, 2,0 MZR ir 2,5 MZR benzininiai varikliai, taip pat ankstesnės kartos 2,0 MZR-CD dyzeliniai varikliai. Vėliau šį variklį pakeitė naujas keturių cilindrų 2,2 MZR modelis. 2010 m. Buvo atlikta keletas modifikacijų, kurių metu visi varikliai buvo pertvarkyti, kad atitiktų vis griežtesnius „Euro 5“ išmetamųjų teršalų standartus. Antrosios kartos gamyba baigėsi 2012 m. Pabaigoje.

 

Trečioji karta buvo pristatyta 2012 m. Po „MAZDA CX-5“ „šeši“ yra dar vienas šios markės automobilis, kuris naudoja „SkyActiv“ technologiją. Šio modelio galima rinktis sedaną bei universalą. Neįprasta, jog sedano bei universalo kaina buvo identiška ir tai, jog sedanas ilgesnis. Tai taip pat yra „SkyActiv“ technologijos dalis. 2015 metais „MAZDA VI“ karta buvo atnaujinta – modifikuota išorinė išvaizda, važiavimo savybės, interjero dizainas ir kitos detalės.